Skitour'owe Zakopane w willi Montis

Skitour'owe Zakopane w willi Montis - Sprawdź koniecznie !

Skitour to górskie wycieczki narciarskie, uprawiane z dala od wyciągów, zatłoczonych tras i specjalnie przygotowanych stoków.  Łączy w sobie elementy narciarstwa zjazdowego i biegowego oraz turystyki wysokogórskiej.

Willa Montis to nie tylko przytulne wnętrza, ale również sportowa aktywność. Nietuzinkowa lokalizacja sprawiła, że od 2019 roku Montis stał się bazą szkoły skiturowej Skitour School. Dla osób, które jeszcze nie słyszały o tej formie aktywności polecamy poniższy filmik.

Przez wiele lat skituring kojarzony był jedynie z górami wysokimi takimi jak Alpy, Dolomity czy nasze rodzime Tatry. Okazuje się natomiast, że Krynica oraz tereny gmin ościennych to miejsce wyjątkowe, dla tej formy aktywności. Nie trudne szlaki, wielokilometrowe graniowe przejścia, kompletny brak turystów sprawiają, że jest to propozycja wręcz idealna dla osób, które chcą nauczyć się tego sportu w łatwiejszym od Tatr terenie.

Willa Montis oraz Skitour School przygotowała dla Was kompleksową ofertę skiturową, gdzie nauczycie się tego sportu pod okiem najlepszych. Żeby poznać szczegóły zadzwoń do nas! 

[+48 ] 501 511 891Zainteresowała Cię nasza Willa?
Zapytaj o termin
Formularz zapytania
przyjedź do nas
Krynica Zdrój, ul. Pułaskiego 117
zadzwoń do nas
lub napisz maila